České Budějovice

Referent pro tvorbu rozpočtů, kalkulací a nabídek - České Budějovice

Pracoviště

  • České Budějovice

Náplň práce

  • zpracování kalkulačních podkladů pro cenové nabídky a tvorbu cen
  • zpracování návrhů cen a cenových rozpočtů
  • zpracování nabídek

Požadujeme

  • vzdělání SŠ/VŠ v oboru elektrotechnika (silnoproud výhodou)
  • velmi dobrá práce v Excelu
  • zkušenosti s tvorbou rozpočtů pro energetiku
  • osvědčení – vyhláška č. 50/78 Sb., min. §6 (výhodou)
  • praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • znalost AJ, NJ výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Další požadavky

  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • mzdu min. 20000-30000 Kč
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • příspěvek na stravování
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • možnost dalšího profesního vzdělávání

V případě vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu: helena.matousova@egem.cz

Dolní navigace